O nás

Tradice umění destilace sahá v Evropě do starověku. A tradice se nevymýšlí, ta se dědí. Proto my z DELTERRA navzdory všeobecnému nástupu industriální výroby vybíráme jen od těch producentů, kteří se rozhodli uchovat staré poctivé umění, které dosáhlo svého vrcholu na přelomu 19. a 20. století. Z absurdního množství alkoholu vybíráme a nabízíme jen nejatraktivnější a nejzajímavější špičkové produkty, které skutečně stojí za ochutnávání, archivaci i sběratelství.

Především dovážíme Michel Couvreur Whiskies. Naprosto jedinečná mikro produkce whisky pálené ve Skotsku a zrající v burgundských jeskyních k hranicím dokonalosti ve velmi starých a pečlivě vybraných ex-sherry a ex-portu dubových sudech. Fenomenální senzorické parametry, absence filtrace, žádné barvení, minimální, nebo nulová redukce. Krom whisky máme v nabídce i Grosperrin Cognac a současně se věnujeme prodeji jedinečných vín, vinných rarit a specialit, které najdete jen u nás.

Marek Lopko

Gourmet, bonviván a whisky brand ambassador Marek J. Lopko ochutnal za svůj život tisíce vín a destilátů a vybral pro Vás ty nejlepší z nich. Na přání vás v profesionálních ochutnávkách provede vybranou říší poctivého pití nekonvenční, vtipnou a poutavou formou s historickým a kulturním přesahem.

Delterra

Delterru jsme založili, aby nám i vám mohla přinášet svět těch nejexkluzivnějších a nejchutnějších rarit. Z naší nabídky bychom chtěli upozornit především na „EXCEPTIONALLY RARE“ - staré ročníky a speciální lahvování ušlechtilých destilátů. Jde o limitované, vzácné edice zejména jedno sudových sběratelských speciálů v plné sudové síle, jejichž alokace pro ČR i zahraniční trhy činí jen několik málo kusů.