DELTERRA

Svět je plný zajímavých, chutí a vůní, které stojí za objevování. Proto dovážíme a obchodujeme whisky, rum, cognac, armagnac, calvados a jiné ušlechtilé destiláty plus mimořádná vína a vinné speciality. Dále nabízíme top světové koktejly v podání těch nejlepších barmanů. A protože k dobrému pití patří i dobré jídlo, na přání snoubíme napoje s delikatesami i špičkovou gastronomií.

Máte rádi mimořádné požitky, spontánnost a legraci? Chcete ochutnat třebas i to, o čem ostatní ani neslyšeli? Pokud ano, pak vám nabízíme:

• Zážitkové degustace ušlechtilých destilátů, vín a vinných specialit
• Koktejlové párty
• Rauty
• Autentické aristokratické hostiny
• Firemní a soukromé akce
• Vánoční večírky
• Pronájem prostor pro semináře, workshopy, školení, teambuilding
• Eventy na míru dle vašich představ

PROČ PRÁVĚ S NÁMI?

S námi ochutnáte to nejlepší z produkce evropského i světového dědictví. Mnohé z ušlechtilých destilátů, mimořádných vín, rarit, specialit i zvláštností lze okusit jen u nás. A to bez prudérní škrobenosti, strojenosti a exorbitantních cen.Říší destilátů a vín vás provedeme nekonvenční, poutavou a vtipnou formou. Oproti zažitému úzu se vyhýbáme suchopárným, technickým, analytickým informacím a soustředíme se na pochopení degustovaného srdcem. Věříme, že se tak ochutnávka pro Vás stane nezapomenutelným zážitkem.

Krom ojedinělého výběru nápojů nabízíme i špičkovou gastronomii formou rautů, hostin i drobného občerstvení. Nemusíte si tak dělat starosti s degustací na lačno.

A protože nejen jazyk potřebuje potěšit vybranými chutěmi, ale i oči se chtějí radovat, vybíráme pro Vaše akce krásná a zajímavá místa.

Ochutnávkou Vás provede gourmet a whisky ambasador Marek Jan Lopko, který od r. 2005 realizoval degustace pro nespočet soukromých, kulturních i korporátních eventů včetně aristokratických, diplomatických i prezidentských recepcí.

Mezi naše spokojené klienty patří: Oracle, Česká mincovna, Health Care Institut, Správa Pražského hradu, ČNB, Limagrain, Ekoslužby, Coda, Arcibiskupství Pražské, Zátiší, KB, Bonatrans, Vyšehrad 2000, Hartmann Group, Vienna International, PPF, Generali, PWC, Čepro, Česká spořitelna, Gazprom, Marpek...